Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bonifraterskie maści i kremy, część II

   Wiele osób boryka się z problemami przesuszonej oraz atopowej skóry. Do pielęgnacji skóry w tych dolegliwościach możemy zastosować Bonifraterską maść kremową. https://ziolaodbraci.pl/produkt/bonifraterska-masc-kremowa/ Jest to odżywczy i regenerujący krem do pielęgnacji skóry ze skłonnościami do podrażnień. Ma doskonałe właściwości jednocześnie nawilżające, jak i natłuszczające. Krem przez długi czas od nałożenia  utrzymuje elastyczność i gładkość skóry. Stosuje się go do pielęgnacji skóry skłonnej do wysychania i złuszczenia się. Ze względu na obecność witamin działa odżywczo i regenerująco, przeciwdziałając starzeniu skóry. Szybko się wchłania jednocześnie pozostawiając wyraźną i stabilną osłonę na powierzchni.

   Przy wszelkiego rodzaju podrażnieniach, zadrapaniach oraz uszkodzeniach naskórka świetnie sprawdzi się Maść nagietkowahttps://ziolaodbraci.pl/produkt/masc-nagietkowa/ Maść chroni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, właściwie pielęgnuje i natłuszcza skórę. Jest szczególnie polecana przy skórze nadmiernie wysuszonej i łuszczącej się. Daje się łatwo rozsmarowywać, dobrze się wchłania, pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. Dlatego może być stosowana wspomagająco nawet przy pielęgnacji skóry z problemami z łuszczycą.

   Kolejne lecznicze produkty kosmetyczne Braci Bonifratrów to Maść na zrogowaciałe pięty https://ziolaodbraci.pl/produkt/masc-na-zrogowaciale-piety/ i Bonifraterski krem pielgrzymahttps://ziolaodbraci.pl/produkt/bonifraterski-krem-pielgrzyma/ Bonifraterską maść na zrogowaciałe pięty zaleca się stosować do zrogowaciałej, wysuszonej, szorstkiej i zniszczonej skóry stóp. Dzięki zawartości kompleksu środków intensywnie regenerujących, natłuszczających, nawilżających oraz witaminy B2 wygładza skórę, nawilża, likwiduje szorstkość naskórka. Przynosi ulgę oraz jest łagodna dla skóry, zwłaszcza w miejscach przebarwionych. Zmiękcza i przeciwdziała rogowaceniu naskórka oraz zapobiega powstawaniu odcisków. Regularne stosowanie zapewnia elastyczność i naturalną odporność skóry oraz przywraca jej właściwy poziom nawilżenia. Pacjenci stosujący tę maść na odciski twierdzą, że już po dwóch dnia stosowania widać znaczącą poprawę.

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.