Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Coś na nerwy i stres

    Świat współczesny charakteryzuje się ogromnym tempem życia. Dlatego coraz większym zagrożeniem staje się stres psychiczny. Przewlekły stres może prowadzić do występowania wielu poważnych chorób. Jednak przede wszystkim może powodować dolegliwości związane z zasypianiem i utrzymaniem prawidłowego snu.
    Najwygodniejszą formą przeciwdziałania stresowi może być zastosowanie ziołowych syropów. Dlatego w okresowych problemach z zasypianiem oraz w stanach wzmożonego napięcia nerwowego możemy zastosować Antinervinum z serii Produktów Bonifraterskich. Antinrervinum to mieszanka wyciągów z kozłka lekarskiego, szyszek chmielu oraz z głogu. Jeśli mamy trudności z zasypianiem oraz problemy z budzeniem się w nocy preparat stosujemy na pół godziny przed snem zażywając jedną łyżkę stołową.
   Świetną alternatywą do preparatów w płynie są tabletki ziołowe. Dlatego można polecić szczególnie tabletki Nervina Antistres Forte https://ziolaodbraci.pl/produkt/nervina-antistres/. Ponieważ tabletki nie zawierają alkoholu a zawierają wyciągi z ziół i są wzbogacone o magnez i witaminę B6 to nie otępiają. Ich zadaniem jest odstresowanie i uspokojenie. Nervina nie powoduje efektu senności.

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.