Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Olejki eteryczne

Sortuj według
Kategoria
Produktów na stronie
Producent
Promocja

Nasz sklep internetowy dysponuje nie tylko ziołami spożywczymi, ale także różnego rodzaju kosmetykami ekologicznymi. Olejki eteryczne to w 100% naturalne substancje zapachowe, które pozyskuje się z różnych części roślin, najczęściej korzeni, liści oraz kwiatów. Otrzymuje się je metodą destylacji z parą wodną lub w przypadku cytrusów – poprzez wytłaczanie. Pełnią funkcję podstawowego atrybutu aromaterapii.  Można je wykorzystywać również do kąpieli, masażu, sauny lub nieperfumowanych kosmetyków. Posiadamy olejki eteryczne, które łagodzą podrażnienia wywołane nadmierną ekspozycją skóry na słońca, a także stanowią naturalne sposoby na komary i kleszcze. Produkty te charakteryzują się intensywnym, świeżym zapachem o działaniu pobudzającym i odświeżającym. Ze względu na swoje działanie są rekomendowane jako uzupełnienie kosmetyków, a także jako dodatek do pielęgnacji cery tłustej oraz posiadającej niedoskonałości. W ostatnim czasie oferta naszego sklepu została poszerzona o wyrób z trawy cytrynowej, który wykazuje działania bakteriobójcze i przeciwgrzybiczne. W przypadku dzieci oraz kobiet w ciąży użycie określonego produktu najlepiej skonsultować z lekarzem.

Ulubione zapachy w codziennym stosowaniu

Aromaterapia może być podróżą, która przeniesie Cię w najdalsze zakątki świata – od egzotycznych ogrodów po gęste, zielone lasy. Nasza kolekcja olejków eterycznych obejmuje kilkadziesiąt zapachów, co umożliwia znalezienie tego idealnego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i upodobaniom. Każdy z nich zamknięty jest w małej buteleczce o pojemności 7 ml. Od eukaliptusa po imbir i cynamon – odkrywaj dostępne opcje!

Olejki eteryczne przeciw owadom

Produkty nie tylko wypełniają pomieszczenia przyjemnymi aromatami, ale mogą również służyć jako naturalna ochrona przed niechcianymi „gośćmi”. W ofercie znajdują się olejki eteryczne odstraszające komary i kleszcze, które pozwolą cieszyć się letnimi wieczorami bez obaw o uciążliwe ukąszenia. Za ich pomocą można przygotować praktyczny aerozol na bazie wody, którym spryskuje się ubrania, zasłony lub meble ogrodowe.

Zapraszamy do odkrywania naszych produktów i znalezienia swojego ulubionego aromatu, który stanie się nieodłącznym towarzyszem w codziennej rutynie.

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.