Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Żołądek i trawienie

Sortuj według
Kategoria
Produktów na stronie
Producent
Promocja

W internetowym sklepie zielarni Zioła od Braci, dostępne są rozmaite mieszanki ziołowe i suplementy diety, które pomagają niwelować różnorodne dolegliwości. Poniżej przygotowaliśmy produkty przeznaczone dla osób, borykających się ze złym samopoczuciem, m.in. po obfitych posiłkach.

W naszym asortymencie dostępne są kapsułki wspomagające trawienie, m.in. poprzez zwiększenie produkcji soku żołądkowego i żółci. Dostępne są również enzymy trawienne z probiotykiem, które redukuje dolegliwości żołądkowe.

Oferujemy także oleje i herbaty na trawienie, które dzięki zawartości specjalnie wyselekcjonowanych ziół, niwelujące uczucie pełności, skurcze i bóle brzucha, przynosząc długotrwałą ulgę.

Problemy z żołądkiem, jelitami i wątrobą mogą objawiać się na różne sposoby. Najczęstsze symptomy to wzdęcia, zgaga oraz nieregularne wypróżnienia. Osoby z dolegliwościami układu trawienia mogą też odczuwać nudności, ból brzucha lub dyskomfort. W niektórych przypadkach pojawia się również zmęczenie i ogólne osłabienie.

Wspomaganie trawienia jako część zrównoważonej diety

Nasze produkty są dostępne w różnych formach, takich jak kapsułki, oleje czy herbatki ziołowe. Tabletki zażywane przy wspomaganiu trawienia często zawierają skoncentrowane ekstrakty z ziół oraz inne, naturalne składniki aktywne. Oleje, na przykład z ostropestu, mogą być zalecone przy problemach z wątrobą. Z kolei herbatki ziołowe, zawierające na przykład miętę czy rumianek, mogą być stosowane jako uzupełnienie diety w celu wsparcia pracy żołądka. Ważne, aby pamiętać, że wspomaganie trawienia w ten sposób może różnie wpływać na organizm, a przyjmowanie tych produktów powinno być konsultowane z lekarzem lub dietetykiem — nie zastąpią bowiem zrównoważonego sposobu odżywiania ani nie wyleczą chorób.

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.