Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zdrowie kobiety

Sortuj według
Kategoria
Produktów na stronie
Producent
Promocja

Dostępne tu produkty opracowano z myślą o różnych etapach życia kobiety, od menstruacji, przez ciążę i okres karmienia piersią, aż po menopauzę. Suplementy mają za zadanie uzupełniać dietę i dostarczać substancji odżywczych, które mogą być potrzebne w tych szczególnych okresach. Dostępne w formie naparów, kapsułek, tabletek, kropli i rozpuszczanych w wodzie płynów, zawierają przede wszystkim ziołowe składniki.

Suplementy i herbatki dla kobiet

Prezentowane w naszym sklepie internetowym produkty to nie tylko suplementy diety, ale także herbatki, oleje oraz inne preparaty dla kobiet w ciąży. Dostępny w naszej ofercie Klimaktobon został wytworzony z naturalnych składników, jak szyszek chmielu, ekstraktu z kłącza pluskwicy groniastej, a jego główne działanie to łagodzenie objawów menopauzy, zmniejszenie potliwości i uderzenia gorąca, a także uczucia niepokoju. Inne prezentowane przez nas zioła na dolegliwości to Feminifratin, który składa się z kwiatu malwy, liścia rozmarynu oraz ziela melisy. Ponadto posiadamy także Niepokalane, który pomaga utrzymać komfort przed oraz podczas miesiączki, a także olej z wiesiołka wspomagający układ hormonalny i trawienny.

Zrównoważony sposób odżywiania

Produkty mają więc za zadanie wspierać prawidłowe działanie organizmu i łagodzić odczucia typowe dla okresu menopauzy, miesiączkowania lub ciąży. Warto podkreślić, że suplementy i herbaty dla kobiet powinny być stosowane jako uzupełnienie zbilansowanej diety, a nie jako jej substytut. Zawsze należy konsultować ich stosowanie z lekarzem, szczególnie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Herbaty i suplementy diety dla kobiet nie zapewniają gwarantowanych efektów i ich działanie może różnić się w zależności od indywidualnych uwarunkowań organizmu.

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.