Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Alergia

Sortuj według
Kategoria
Produktów na stronie
Producent
Promocja

Alergia – W naszej zielarni internetowej Zioła od Braci, dostępne są naturalne specyfiki i mieszanki, które pomagają niwelować różnorodne przypadłości i dolegliwości z nimi związane. Problemem, który dotyka coraz więcej osób są rozmaite uczulenia. Dlatego przygotowaliśmy preparaty przeciw alergii, które pomagają zminimalizować reakcję organizmu na uczulające czynniki pokarmowe, wziewne oraz kontaktowe.

Przygotowaliśmy mieszanki ziołowe oraz oleje przeciwko alergii, których głównym składnikiem jest czarnuszka – roślina zawierająca tymochinon, ograniczający wytwarzanie histaminy. Jej regularne zażywanie ogranicza pogłębianie reakcji, przez co preparaty z czarnuszki mogą być naturalnym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego.

Alergia a olej z czarnuszki -Czarnuszka to roślina, której najbardziej prozdrowotne właściwości posiadają nasiona. Nazywana jest „złotem faraonów” Nasiona czarnuszki zastosowanie znalazły nie tylko w kuchni, ale także w kosmetyce i medycynie naturalnej. Czarnuszka znana jest już od czasów starożytnych.

Pochodzi z terenów Azji Zachodniej i Europy Południowo-Wschodniej. Charakterystyczny jest wygląd jej niebieskich lub białych kwiatów. Najbardziej doceniane nasiona czarnuszki znajdują się w jej owocach. To z nich wytwarza się prozdrowotny olej z czarnuszki.

Badania naukowe mówią o nawet 80% skuteczności oleju z czarnuszki w walce z alergią. Olej z czarnuszki siewnej polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety osobom z alergią m.in. na pyłki traw, drzew i roztocza kurzu. Wspomaga organizm w alergii pokarmowej oraz w innych rodzajach alergii. Polecany jako uzupełnienie codziennej diety u osób z pasożytami jelitowymi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie trzustki. Dodatkowo olej z czarnuszki pomaga w walce z wrzodami żołądka

Zapraszamy

Jako jedyna firma w Poznaniu posiadamy pełną ofertę Zakonu Bonifratrów.